Wydawnictwo - ZNAK UCZNIA CHRYSTUSA

zamów | powrót do strony wydawnictwa

Znak ucznia Chrystusa - symbol chrześcijańskiego życia nawiązujący do hasła roku liturgicznego: "Bądźmy uczniami Chrystusa". Wykonany jest ze srebra, jako trwały emblemat, który można nosić wpięty w dowolne ubranie, posiadający z tyłu zatrzask do mocowania oraz mały, dodatkowy trzpień, stabilizujący położenie na ubraniu. Do wyboru jest także wersja z uchwytem na łańcuszek. Znak może posłużyć również jako pamiątka przyjmowania sakramentów w Kościele czy uczestniczenia w innych ważnych wydarzeniach wiary.

- znaczek bez pudełka
zamów | powrót do strony wydawnictwa