Przegląd fotografii - Sylwestrowe świętowanie, 1.I.2022

Zdjecie 1

Zdjecie 2

Zdjecie 3

Za chwilę będzie błogosławieństwo posiłku i zaczniemy świętowaćWino, jak w Kanie Galilejskiej symbol miłości i radości w Duchu Świętym. Maryja jest z nami, a my przy Niej jako uczniowie Jezusa.Na sylwestra można śpiewać kolędy i chwalić Pana z wszystkich sił, bo nie obowiązuje cisza nocna. Świat bawi się po swojemu z petardami, a my z Maryją przy Jezusie.

Zdjecie 4

Zdjecie 5

Zdjecie 6

Mariusz otworzył i będzie aktualizował "słowo wiążące" z Pisma Świętego na 2022 rokSpotkanie z Panem we wspólnocie rozpoczyna Nowy 2022 rokToast na nowy Rok

Zdjecie 7

Zdjecie 8

Dla każdego indywidualna karteczka z krótkim fragmentem traktatu "O doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny". Maryja przemawia do nas i poucza nas o Jezusie.Bawimy się jak potrafimy czy to siedząc, czy tańcząc... całą noc, póki starczy sił. Koniec o szóstej rano. Chwała Panu!