Wydarzenia - rozwinięcie: Msze święte w kaplicy szpitala im. Sonenberga, 19.IX.2015
17.X.2015

19 września. Kaplica Szpitala na Stokach. Msza św. w intencji o błogosławieństwo Boże dla dzieła ewangelizacji, wydania książki "Żyj Na chwałę Trójcy Świętej" i naszych posług w nowym roku szkolnym i akademickim.
     Okres powakacyjny, nowy rok szkolny i akademicki, plany w ewangelizacji, aby nadal "szukać wpierw królestwa Bożego", to wszystko było przedmiotem naszej modlitwy w czasie Mszy świętej. Czeka nas wielkie wyzwanie, aby sprawdzić i wydać bardzo potrzebną w ewangelizacji drugą część książki "Żyj na chwałę Trójcy Świętej". Jędrek w tym roku akademickim planuje obronić doktorat na Politechnice, a Kasia owocnie zmagać się z sześciolatkami (szczególnie z bardzo trudną do prowadzenia w szkole podstawowej lekcją etyki) w nadziei na szybkie i pozytywne reformy w oświacie możliwe po głębokich zmianach politycznych w Polsce.

17 października. Msza święta w kaplicy szpitala na Stokach. Modlitwa o przemianę naszych serc i naszego narodu oraz mądry wybór Polaków w wyborach parlamentarnych 2015.
     Była to tak naprawdę Msza święta za Ojczyznę! Za tydzień bardzo ważne wybory polityczne, które zadecydują na wiele lat, w jakim kierunku będą zmierzały sprawy w Polsce. Czy w kierunku budowania chrześcijańskiej cywilizacji miłości, czy też zgodnie z lewicową ideologią cywilizacji śmierci, dominującą w całej Europie.