Wydarzenia - rozwinięcie: Mocni w Wierze - audycja w Radiu Niepokalanów, 12.XII.2006

Cztery dni po uroczystości Niepokalanego Poczęcia "Mocni w wierze" uczestniczyli w "Wieczornych rozmowach" w Radiu Niepokalanów. Audycja prowadzona przez ojca dyrektora Krzysztofa Oniszczuka stała się wspaniałą okazją do podzielenia się przez uczestników świadectwem wiary w okresie adwentu - radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Małżeństwo Katarzyny i Mariusza Murasów oraz Anna Mońko z synem Tomaszem starali się przybliżyć słuchaczom historię swojego życia pod kątem osobistego spotkania z Bogiem w Osobach Trójcy Świętej, jak Ojciec prowadził ich przez życie (które wcale nie zawsze było w harmonii z Nim), jak Chrystus upomniał się w nich o przyjęcie łaski nawrócenia i uzdrowienia w Jego miłości, oraz jak Duch Święty swoją mocą nieustannie przemienia ich, aby stawali się mocni w wierze. Mówili również jak we wspólnocie wiary formują się duchowo i odkrywają swoje osobiste powołanie do ewangelizacji, aby każdy dar, naturalny czy nadprzyrodzony, służył na chwałę Bożą. Wielką pomocą w ukazaniu słuchaczom charyzmatu "Mocni w wierze" oraz idei powołania Fundacji Ewangelizacyjno-Medialnej "Największa jest miłość" były utwory z płyty "Na chwałę Trójcy Świętej", które "dopełniały" słowa uczestników programu.
     Wszystkim realizatorom, a w szczególności ojcu Krzysztofowi, pani Katarzynie oraz bratu Krzysztofowi z redakcji Radia, serdecznie dziękujemy za zaproszenie i udział we wspólnej ewangelizacji przez media. Dziękujemy przede wszystkim słuchaczom, którzy zechcieli wysłuchać programu. Modlimy się o dalszy wzrost duchowy tego, co Bóg zasiał w naszych sercach. Te osoby, które nie mogły wysłuchać audycji na żywo, zapraszamy, aby zrobiły to teraz - poniżej odnośnik do pliku z nagraniem!
     Pan przychodzi w każdym miejscu i czasie przekonać nas o swojej miłości!...

"Mocni w wierze" w Radiu Niepokalanów, 12 grudnia 2006
Format mp3, 11025Hz, 32Kb/s, 25MB (jakość ograniczona ze względu na rozmiar pliku)