Przegląd fotografii - Ćwiczenia duchowne - Marcinków koło Wąchocka, 10-17.VII.2009

Zdjecie 1

Zdjecie 2

Zdjecie 3

Dom rekolekcyjny w MarcinkowieW kaplicy Matki Bożej za chwilę rozpocznie się wprowadzenie do kolejnej medytacjiRekolektanci zapisują punkty do medytacji, aby posługiwać się nimi w czasie właściwej modlitwy

Zdjecie 4

Zdjecie 5

Zdjecie 6

Medytacja w kaplicy Serca JezusowegoRównież w czasie posiłków mogliśmy dalej trwać w obecności Chrystusa. Pomagała w tym cisza, która obowiązywała w czasie rekolekcji.Mariusz prowadził posługę muzyczną w czasie jutrzni, Eucharystii oraz adoracji Najświętszego Sakramentu.

Zdjecie 7

Zdjecie 8

Zdjecie 9

Modlitwa o nawrócenie i uzdrowienie wewnętrzne odbyła się w kaplicy Serca Jezusowego przed Najświętszym Sakramentem. Tutaj modlimy się za Kasię.Charyzmatyczna modlitwa wspólnoty nad AniąProsimy o nowe zesłanie Ducha Świętego dla Zbyszka, który przez 6 dni oczyszczał swoją duszę w spotkaniu z Bogiem, pieczętując wszystko sakramentem pojednania i pokuty.

Zdjecie 10

Zdjecie 11

Zdjecie 12

Modlitwa w obecności Jezusa w Najświętszym Sakramencie ma wielką moc przemiany człowieka, czego na tych rekolekcjach doświadczył Krzysztof.Jedręk prosi, aby z mocą Ducha Świętego mógł budować fundament swojego życia wyłącznie na Chrystusie.Jędrek przygotowuje Paschał - symbol Światła Chrystusa.

Zdjecie 13

Zdjecie 14

Zdjecie 15

Eucharystia dziękczynna za owoce rekolekcji. Po przyjęciu Ciała i Krwi Chrystusa, podchodząc do zapalonego Paschału, każda z osób wyznała własnymi słowami wiarę w Jezusa Chrystusa we wspólnocie Kościoła i zawierzyła Mu swoje życie.Pamiątkowe zdjęcie uczestników rekolekcji z o. Romanem oraz paniami Haliną i JaninąPora wracać, ale już teraz tęsknimy do powrotu tutaj w przyszłym roku.

Zdjecie 16

Pamiątkowe zdjęcie przed domem rekolekcyjnym.